POKAZ PIROTECHNICZNY

Profesjonalny podniebny spektakl pirotechniczny, który uwieńczy Twój najpiękniejszy dzień w życiu.
od 2499 zł ZAREZERWUJ TERMIN

Pragniesz w spektakularny sposób uczcić najpiękniejszy dzień swojego życia? W takim razie nie możesz zapomnieć o fajerwerkach!

Gwarantujemy, że nasz podniebny pokaz będzie nie tylko bezpieczny, ale i zachwycający. Organizowany przez nas pokaz fajerwerków nigdy nie jest przypadkowy. Za każdym razem odbywa się według indywidualnie dobranego scenariusza.

Wszystko jest dostosowane do charakteru wesela, wielkości budżetu oraz wszelkich innych potrzeb i oczekiwań Pary Młodej.

Można także skorzystać ze specjalnie stworzonego zestawu fajerwerków, który odpalicie samodzielnie – gwarantujemy podstawowe przeszkolenie w zakresie obsługi oraz bezpieczeństwa. Tylko jedno odpalenie wystarczy, by na niebie ukazało się spektakularne fajerwerkowe show.

Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci stworzyć Twój indywidualny projekt podniebnego spektaklu fajerwerków. Niezwykłe efekty wizualne możemy zsynchronizować z odpowiednią muzyką.

Pomyśl, jak piękne okażą się zdjęcia wykonane na tle fajerwerków. Tego nie może zabraknąć! Z nami możesz mieć pewność, że wszystko odbędzie się profesjonalnie, bezpiecznie i zgodnie z przyjętym scenariuszem.

Wykrzyknik
Możesz kupić zestaw do samodzielnego odpalenia - Ty wybierasz my robimy!
  1. Fajerwerki to nie tylko podniebne show. To także bardzo efektowne i romantyczne tło do zdjęć z Twojego przyjęcia weselnego.

  2. Nasze fajerwerki to nie są zwykłe sztuczne ognie. To prawdziwe show – profesjonalna synchronizacja efektów wizualnych z muzyką.

  3. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo. Zapewniamy profesjonalną obsługę fajerwerków, posiadamy wszelkie potrzebne uprawnienia.

NASZE PAKIETY


Średni Pakiet Bohatera
Zarezerwuj
Czas pokazu
3-4 minuty
Bezpłatny dojazd
do 30 km
Cena
2499 zł
Wielki Hero
Zarezerwuj
Czas pokazu
4-5 minut
Bezpłatny dojazd
do 30 km
Cena
2999 zł
INNI KLIENCI ZAMÓWILI RÓWNIEŻ
ZOBACZ POZOSTAŁE ATRAKCJE