KABARET NA WESELU

Zaskocz swoich gości naszym skeczem o weselu, dajemy gwarancję pełnej humoru atmosfery.
799 zł ZAREZERWUJ TERMIN

Szukasz czegoś wyjątkowego na swoje wesele? Coś czego jeszcze nie było, a jest świetną atrakcją i urozmaiceniem?

Jeśli pragniesz zapewnić sobie i swoim weselnym gościom nieco więcej rozrywki niż szalone tańce, mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie, które sprawi, że szeroki uśmiech zagości na każdej twarzy. Proponujemy występ kabaretu, który zaprezentuje zabawny i błyskotliwy skecz, oczywiście o… weselu!

Proponowany przez nas kabaret składa się z dwóch osób. Samo zaś przedstawienie to nawet 30 minut zabawnych spostrzeżeń i obnażonych weselnych stereotypów.Tematyka głównego skeczu naładowana jest dużą dawką dobrego humoru połączoną ze wspólną zabawą wszystkich widzów i przeplata w sobie nie tylko problemy osobiste naszych grajków, ale także zahacza o Parę Młodą oraz perypetie wybranych uczestników zabawy weselnej. Wytonowane gagi i nietuzinkowy humor sytuacyjny bawi do łez wszystkich gości niezależnie od wieku czy płci.

W naszej ofercie skecz przedstawia wesele z punktu widzenia zespołu muzycznego, który komentuje wydarzenia dziejące się podczas przyjęcia weselnego.

Możemy zapewnić, że wszystko zostało wymyślone z dużą dozą poczucia humoru. Kabaret na weselu to nowość, dzięki czemu możesz mieć gwarancję, że każdy z gości zostanie pozytywnie zaskoczony, a do tego uśmieje się do łez.

Warto dodać, że humor zapewnia kabaret z dużym doświadczeniem scenicznym, który ma za sobą wiele imprez galowych, plenerowych oraz zamkniętych.

Weselny skecz to także pomysł na ciekawy prezent dla Pary Młodej. 

 

  1. Nasz kabaret długo będzie bawić Twoich gości. Skecz o weselu trwa nawet trzydzieści minut! To aż pół godziny dobrego humoru!

  2. Z naszym kabaretem rozbawisz gości i wprowadzisz niezwykłą atmosferę pełną dobrego humoru, żartów oraz śmiechu aż do rozpuku.

  3. Kabaret na weselu? To wspaniały pomysł! Na razie to zupełna nowość, więc śpiesz się, jeśli chcesz naprawdę zaskoczyć swoich gości!

Wykrzyknik
Duża dawkę humoru dostarczy również Karykaturzysta. Zamów w komplecie!

NASZE PAKIETY


Wielki Hero
Zarezerwuj
Długość Skeczu
30 minut
Ilość Kabareciarzy
2
Dawka Humoru
Maksymalna :)
ZOBACZ POZOSTAŁE ATRAKCJE