FIRESHOW - TANIEC Z OGNIEM

Ekscytujący taniec z wykorzystaniem ognia, który rozgrzeje atmosferę na Twoim weselu.
2499 zł ZAREZERWUJ TERMIN

Szukasz wyjątkowej atrakcji weselnej, którą goście długo będą wspominać? Z naszym Fire Show zrobi się naprawdę gorąco! 

Czym jest Fire Show? To zapierający dech w piersiach taniec z ogniem, wykonany przez zespół 4-5 artystów. To blisko 20 minut ekscytującej zabawy ogniem z niezwykłymi efektami. Nasze pokazy z użyciem ognia odbywają się zwykle w klimacie muzycznym lat ’20. Są to rytmy, które doskonale sprawdzają się podczas weselnej zabawy. Ale pamiętaj, że Para Młoda może też wybrać swoją ulubioną piosenkę w zupełnie innym stylu.

Oferowany przez nas taniec z ogniem jest bogaty w różne ogniste atrakcje. Artyści w swoich choreografiach wykorzystują poiki, pirotechnikę, pojawiają się iskry oraz dym. Efekty specjalne są naprawdę niesamowite! Całość dopełnia odpowiednia stylizacja artystów – mężczyźni ubrani są w czarne kamizelki, czarne spodnie i ogniście czerwone krawaty. Kobiety natomiast mają na sobie interesujące czerwone kostiumy. 

Profesjonalni artyści, wyjątkowe kreacje, wspaniała muzyka i ciekawe rekwizyty - wszystko to sprawia, że nasz Fire Show na długo pozostanie w pamięci Pary Młodej oraz weselnych gości.

 

Wykrzyknik
Możemy zrobić show z mniejszą ilością artystów. Zapytaj o negocjację ceny ;)
  1. Ogniste efekty mogą towarzyszyć Parze Młodej nie tylko podczas wesela. Umożliwiamy organizację sesji ślubnej z ogniem. Będzie bardzo gorąco!

  2. Fire Show to nietuzinkowy sposób na to, by do Twojego przyjęcia wdarła się nuta tajemniczości. Ogień, dym, iskry – to musi się udać!

  3. Fire Show to nie tylko wspaniałe efekty. Gwarancją sukcesu jest ciekawa i dopracowana choreografia oraz odpowiednio dobrana muzyka.

Wykrzyknik
Jeśli zabawa z ogniem to na całego! Zamów Fajerwerki w komplecie.
ZOBACZ POZOSTAŁE ATRAKCJE