DEKORACJA ŚWIATŁEM

Zadbaj o wspaniałą atmosferę oraz fascynującą scenografię dla weselnych zdjęć i nagrań.
od 1499 zł ZAREZERWUJ TERMIN

Nie bez powodu mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Pomoże Ci zadbać o nie nasza dekoracja światłem sali weselnej. Dzięki niej już przy samym wejściu poczujesz wspaniałą atmosferę!

Nasze rozwiązanie w zgrabny sposób łączy w sobie funkcję estetyczną i praktyczną. To niezwykle efektowna gra zmysłów, która nie tylko wprawi gości w wyjątkowy nastrój, ale też stworzy fantastyczną scenografię dla weselnych zdjęć i filmów. Oferowane przez nas dekoracje światłem z pewnością zrobią wrażenie na każdym uczestniku przyjęcia!

Zobacz, jakie efekty świetlne na wesele znajdują się w naszej ofercie. Na pewno znajdziemy rozwiązanie idealne dla twojej koncepcji wymarzonego ślubu.

 

 

 

Wykrzyknik
Zapytaj o negocjację ceny i zapłać jeszcze mniej ;)
  1. Od 25 do nawet 45 źródeł światła ukryje mankamenty i podkreśli urok miejsca, w którym odbędzie się Twoje przyjęcie. Wyjątkowa atmosfera gwarantowana!

  2. Dekoracja światłem stworzy fantastyczną scenografię do zdjęć i filmu z Twojego wesela. Przekonasz się kiedy zobaczysz reportaż ;)

  3. Oświetlenie używane jest z umiarem, wyczuciem i gustem. Dobierzemy kolory tak aby idealnie pasowały do wystroju sali i Twojej koncepcji.

NASZE PAKIETY


Średni Pakiet Bohatera
Zarezerwuj
Ilość Źródeł Światła
25
Inteligentny System Sterujący
Dedykowany Technik Obsługujący Oswietlenie
Bezpłatny dojazd
do 30 km
Cena
999 zł
Wielki Hero
Zarezerwuj
Ilość Źródeł Światła
45
Inteligentny System Sterujący
Dedykowany Technik Obsługujący Oswietlenie
Bezpłatny dojazd
do 30 km
Cena
1999 zł
ZOBACZ POZOSTAŁE ATRAKCJE