CIĘŻKI DYM

Nutka tajemnicy i piękny efekt, idealny podczas najważniejszych momentów Twojego przyjęcia weselnego.
449 zł ZAREZERWUJ TERMIN

Jeśli chcesz, by Twoje wesele jak najdłużej pozostało w pamięci (także gości weselnych), zadbaj o jak najwięcej oryginalnych atrakcji i efektów. Z całą pewnością za taki można uznać ciężki dym unoszący się w przestrzeni weselnej Sali - z całą pewnością wprowadzi on atmosferę tajemnicy.

Ciężki dym to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza podczas pierwszego tańca, który jest jednym z najważniejszych punktów całego przyjęcia weselnego. Para Młoda tańcząca wśród chmur – tak właśnie będzie to wyglądać. Można wykorzystać go także w trakcie wprowadzania tortu lub przy innych skupiających uwagę gości momentach.

Boicie się, że dym okaże się uciążliwy? Nic podobnego! Nasz ciężki dym to inaczej suchy lód, który w żaden sposób nie zepsuje weselnej atmosfery. Efekt, który tworzy jest tymczasowy, a ponadto dym jest bezzapachowy i nie pozostawia żadnych śladów na podłodze, ścianach, na eleganckich ubraniach gości czy pięknej białej sukni Panny Młodej. 

Wywołanie efektu ciężkiego dymu jest bardzo proste, a efekt pozostanie w pamięci przez długi czas – także i zdjęcia wśród unoszącego się dymu nabiorą ciekawego charakteru. Tym bardziej, że możemy zapewnić dodatkowe i efektowne oświetlenie w trakcie pokazu dymu.

Wykrzyknik
Wykorzystaj ciężki dym do prezentacji tortu weselnego. W pakiecie taniej :)
  1. Para Młoda dostojnie unosząca się wśród chmur? Jest to możliwe – na zdjęciach wykonanych wśród ciężkiego dymu.

  2. Zapewniamy, że pokaz ciężkiego dymu nie zakończy się w trakcie pierwszego tańca. Efekt unosi się od pierwszej do ostatniej sekundy piosenki.

  3. Aby zdjęcia z wykorzystaniem ciężkiego dymu prezentowały się jeszcze piękniej, bezpłatnie zapewniamy własne oświetlenie.

Wykrzyknik
Pierwszy taniec będzie wyglądał jeszcze na tle napisu LOVE. Zamów w komplecie!

NASZE PAKIETY


Średni Pakiet Bohatera
Zarezerwuj
Pierwszy Taniec W Chmurach
Ciężki Dym Do Prezentacji Tortu Weselnego
Bezpłatny dojazd
do 30 km
Cena
449 zł
Wielki Hero
Zarezerwuj
Pierwszy Taniec W Chmurach
Ciężki Dym Do Prezentacji Tortu Weselnego
Bezpłatny dojazd
do 30 km
Cena
699 zł
ZOBACZ POZOSTAŁE ATRAKCJE