AKORDEONISTA - WYJŚCIE Z DOMU

Akordeonista w trakcie wyjścia z domu to nawet 45 minut z wykorzystaniem ponadczasowego instrumentu.
249 zł ZAREZERWUJ TERMIN

Masz już zarezerwowanego DJa i wodzireja? Wspaniale! A czy jest ktoś, kto będzie przygrywał Wam w trakcie wyjścia z domu? Z nami nie jest to problemem. Wychodząc n przeciw Twoich potrzeb, wprowadziliśmy do oferty świetne i sprawdzone rozwiązanie – to akordeonista! 

Jak działa nasza usługa? To bardzo wygodne! Prosto do domu przyjedzie do Was akordeonista, który będzie przygrywał Wam wspaniałe pieśni podczas tak zwanego wyprowadzania Panny Młodej – usłyszycie zarówno rytmiczne marsze, jak i elegancje walce. A trzeba przyznać, że dźwięki akordeonu mają wyjątkowe i ponadczasowe brzmienie. Z pewnością okażą się świetnym wprowadzeniem do tak ważnej uroczystości jak ślub i wesele.

Jeśli istnieje taka potrzeba, nasz akordeonista pojawi się przed domem nie tylko Panny Młodej, ale i Pana Młodego. Jego wizyta wraz ze wspaniałymi akordeonowymi przygrywkami może potrwać nawet 45 minut, dzięki czemu nie trzeba się martwić, że w trakcie wyprowadzania akordeonista odejdzie lub trzeba będzie ponieść dodatkowe koszty.

Wizyta akordeonisty to także ciekawy pomysł na prezent dla Pary Młodej, by ten najważniejszy dzień w życiu okazał się jeszcze bardziej perfekcyjny.

Wykrzyknik
Zamów akordeonistę również na przyjęcie weselne i zgarnij zniżkę ;)
  1. Nasz akordeonista może zagrać nie tylko w domu Panny Młodej. Jeśli jest taka potrzeba, pojawi się w dwóch domach.

  2. Akordeon to wyjątkowy instrument. A nasz akordeonista wyczaruje przy jego pomocy wspaniałe walce, marsze i inne rytmiczne przygrywki.

  3. Wizyta akordeonisty to aż 45 minut wyjątkowych i ponadczasowych przygrywek w trakcie tzw. wyprowadzania Panny Młodej.

Wykrzyknik
Nasz akordeonista sprawdzi się również na weselu. Wujkowie się ucieszą :)

NASZE PAKIETY


Średni Pakiet Bohatera
Zarezerwuj
Czas pracy
20 min
Cena
249 zł
Wielki Hero
Zarezerwuj
Czas pracy
45min
Cena
349 zł
ZOBACZ POZOSTAŁE ATRAKCJE